مدیرعامل فولاد کرمان پیشکسوت نمونه صنعتی استان کرمان شد

در مراسم معرفی برگزیدگان و سرآمدان صنعتی و معدنی استان کرمان، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع فولاد کرمان(بردسیر) به عنوان پیشکسوت نمونه صنعتی این استان انتخاب شد.

در آیین معرفی برگزیدگان و سرآمدان صنعتی و معدنی استان کرمان، دکتر علیرضا عکاف زاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع فولاد کرمان(بردسیر) به عنوان پیشکسوت نمونه صنعتی این استان انتخاب شد.
بر اساس این گزارش در مراسمی که با حضور مسئولین و مدیران صنعتی و معدنی استان کرمان در سالن همایش های اتاق بازرگانی کرمان برگزار شد، از وی با اهدای لوح تقدیر و تندیس قدردانی گردید. همچنین در این مراسم، فرآیند ارزیابی نیز تشریح و اعلام شد که این انتخاب توسط کارشناسان و ممیزان مختلف و بر اساس امتیازات کسب شده در زمینه های گوناگون همچون سوابق مدیریتی، آموزشی، اجرایی و پژوهشی صورت پذیرفته است. دکتر عکاف زاده پیش از این نیز موفق به کسب عناوینی همچون کارآفرین برتر و مدیر جهادی برگزیده کشوری شده است.
شایان ذکر است شرکت صنایع فولاد کرمان (بردسیر) در حال حاضر پس از ۲۵ سال فعالیت، به عنوان یکی از تکمیل کنندگان زنجیره تولید در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضوری فعال دارد. فاز اول این شرکت (کارخانه نورد گرم با ظرفیت ۱۵۰ هزارتن) در سال ۱۳۸۰ افتتاح گردیده است. این کارخانه در حال حاضر با ظرفیت ۲۲۰ هزار تن به فعالیت خود ادامه می دهد و فاز دوم آن نیزکارخانه فولاد سازی با ظرفیت ۴۲۰ هزارتن می باشد که در مرداد ماه سال ۱۳۹۴ به بهره برداری رسیده است.